Iсторiя театру


Київську академічну майстерню театрального мистецтва “Сузір’я” – перший в Україні ангажементний театр – було створено у 1988 році. З моменту заснування і до сьогодні театр очолює художній керівник Народний артист України Олексій Кужельний.  
  У виставах театру беруть участь найкращі актори столичних театрів – народні та заслужені артисти України, а також театральна молодь. Серед зірок українського театру, що протягом всіх театральних сезонів дарували прихильникам театрального мистецтва свій талант, відомі майстри сцени Надія Батуріна, Лариса Кадочнікова, Лариса Кадирова, Людмила Лимар, Раїса Недашківська, Степан Олексенко, Ада Роговцева, Богдан Ступка, Микола Рушковський. 
      До постановок вистав залучаються, як досить відомі, так і молоді режисери. В репертуарі театру класичні та сучасні постановки, що йдуть російською та українською мовами.
      Вистави демонструються одночасно на двох сценічних майданчиках: на основній “великій” сцені, що розрахована на 80 місць та на мікросцені – 25 місць.
     КАМТМ “Сузір’я” неодноразово представляла українське театральне мистецтво на Міжнародних фестивалях у Німеччині, Польщі, Чехії, Румунії, Росії, Словаччині, Угорщині, Австрії, Голландії, Йорданії, Єгипті, США, Італії, Югославії, Греції, Австрії, Македонії, на міжнародних фестивалях “Відлуння”, “Херсонеські ігри”, “Біла Вежа”, “Золотий Лев”, “Тернопільські театральні вечори”, “Мельпомена Таврії”, “Кримський Ковчег. Кафа – 2004”. Майже завжди жюрі високо оцінювало роботи театру.
      КАМТМ “Сузір’я” – Лауреат багатьох театральних фестивалів, володар численних премій та дипломів.