Нищук Євген Миколайович

Народний артист УкраїниМіністр культури України

 

Після закінчення театрального інституту майбутній міністр культури Євген Нищук працював у театрі «Ательє 16» та у театрі поезії «Мушля».

Якийсь час був безробітнім, потім його запросили до Київської академічної майстерні театрального мистецтва. У театрі ім. Івана Франка йдуть спектаклі за участю Нищука: «Момент кохання» з Євгеном та Інною Цимбалюк у головних ролях.

Знімався у фільмах: «Ізгой», «Острів кохання», «Прощання з Каїром», «Братство», «Залізна сотня», «Владика Андрій», «Серце світу», «Чудо».

Озвучував картини «Володар перснів», «Гаррі Поттер» «Олександр» та інші.

Викладає акторську майстерність у Київському театральному інституті ім. І.К. Карпенка-Карого. Під час Єврореволюції у 2013-2014 рр. Нищук Євгеній Миколайович був «голосом Майдану».

Крім кінопроектів та роботи на театральній сцені Євген Нищук займається громадською діяльністю. Працює ведучим у багатьох творчих вечорів, фестивалів, концертів, державних заходів. Разом з першими обличчями держави колишній голова Мінкультури Євген Нищук представляв Україну на Днях культури України у Грузії, Азейрбаджані. Казахстані, Німеччині, Польщі. З фільмом «Панахида по Голодомору» Нищук Євген Миколайович об’їхав багато країн Європи, за що отримав вдячність від президента та міністерства культури і туризму України.

 

Фільмографія:
1996 – Острів кохання (новела «Наречна» — друг Георгія)
2002 – Прощання з Каїром (Василь)
2004 – Залізна сотні (Зорян)
2005 – Братство (Олександр, цесаревич)
2008 – Серце світу (не завершений)
2009 – Чудо (епізод)


У нашому театрі грає у виставі "Прекрасний звір у серці"