БЕРЕСТЕЧКО

Ліна Костенко
(за історичним романом у віршах )
БЕРЕСТЕЧКО

Сакральні тексти, потойбіччя та поразка,як відлік до нової перемоги - основний ґрунт вистави майстерні українського театру ҐЕРЦЬ - Берестечко.

Навіть не вистави, а уламків вистави, фрагментів - спроба вистави. Збирання звуків, літер, слів, смислів після поразки у єдиний сакральний текст.

Чітко відмежована і водночас історія, яка повсякчас виливається зі своїх берегів, накочуючись хвилею на своє оточення - така давня з одного боку й зовсім свіжа рана, яка , належно - абсолютно не проговорена.

Майстерня ҐЕРЦЬ вливає у цю історію свою кров і душу, щоби крізь туман і дим історії побачити й відчути бодай дещицю тих смислів,які по сей день залишаються не осягнутими, що й спричиняє череду помилок і зрад сьогодення.

Навіщо ? Про що ? І для чого ? Ці питання,як ворожий ятаган, розрізають тканину цієї історії, тим самим, даючи змогу вам, глядачам, зазирнути по той бік питань й віднайти для себе зовсім інші відповіді, на зовсім інші питання, яких, можливо, ви й не ставили...

 

Дійові особи та виконавці:

Гетьман - Володимир Клименко

Та,що відає (Берегиня) - Катаріна Срібницька

 

Ідея, сценічна редакція твору, постановка - режисер майстерні Данило Слюсар

Вистава з віковим обмеженням - 16+

 

Майстерня українського театру ҐЕРЦЬ — це сучасні мистці, об’єднані однією ідеєю — створенню і творінню якісного, справжнього витвору Мистецтв. Два актори і режисер — послуговуючись театром, як видом мистецтва, створюють зі своїх вистав справжні життєві історії, наповнені Красою, Любов’ю і Свободою. Усім захоплювачам прекрасного — обов’язково до перегляду. Символи, загадки, поезія, образи — від Івана Франка до Теннессі Вільямса, це тільки невеличке широке коло майстерні українського театру ҐЕРЦЬ.

Фотогалерея
Відеогалерея
Преса