ДВІ ІСТОРІЇ КОХАННЯ

Інсценування Олени Дудич
(«О Ромео и Джульетте… только звали их Маргарита и Абульфаз» та «Рычащий воробей. Эдит Пиаф»)
ДВІ ІСТОРІЇ КОХАННЯ

О Ромео и Джульетте...только звали их Маргарита и Абульфаз

Світлана Алексієвич (документальна драма)

 

Вистава-потрясіння, у якій історія про величезну силу кохання стикається з розпадом поняття «Людина». Геноцид вірменів у Баку ... Жахи погромів ... Грабежі ... Підпали ... Вбивства ... Берег моря став свідком трагічних сцен - батьки втрачають своїх дітей, брат сестру, чоловік дружину. Чи може міжнаціональна ненависть стояти на шляху любові між вірменкою і азербайджанцем?

Як старі чотки, перебираючи кожну хвилину свого життя, Маргарита знову і знову переживає ті жахливі, і разом з тим наповнені щастям, дні 1990 року у Баку. Спогади надають розповіді глибоку ліричність, не затуляючи її реалістичної суті. Двоє молодих людей, Маргарита і Абульфаз, грають весілля, і скоро їхня родина чекає на поповнення. Для них майбутнє має сенс, тільки якщо вони разом. Проте, для любові виникають бар'єри, унікальні для періоду і місця: Абульфаз - азербайджанець і не може жити в законному шлюбі зі своїм ворогом – вірменкою. Цю дилему зможе вирішити, з часом, тільки віра, надія й любов ...

 

Художній керівник вистави - Кужельний Олексій

Режисер-постановник - Ірина Мельник
Асистент режисера Сергій Мельник
Музичне оформлення - Тетяна Баранова

Виконавці:
Маргарита - Олена Дудич

 

Моновистава на одну дію.
Йде російською мовою, 55 хв.

 

Рычащий воробей. Эдит Пиаф

Олена Дудич, Андрій Гузій (сповідь)

 

«Піаф» у перекладі з французької означає «горобець» ... Ім'я геніальної французької співачки Едіт Піаф вписано в історію двадцятого століття золотими літерами. Ця моновистава про те, що ні слава, ні успіх – нічого не дається без болю, і за все треба платити. Ця вистава про злети та падіння, про дивовижну жінку, якій належать слова, адресовані всім людям: «Я, на щастя, одна з тих, хто заплатив своїм життям за вашу любов».

 

Режисер - Андрій Гузій, Олена Дудич

 

Едіт Піаф - Олена Дудіч

 
Фотогалерея
Відеогалерея
Преса