Проект «Заявка на успіх»

Олексій Кужельний
(театральний проект)
Проект «Заявка на успіх»

Проект «Заявка на успіх»

Спільний проект КМТВ НСТД України та КАМТМ «Сузір’я» має на меті надати посильну допомогу в популяризації новоутвореним театральним одиницям. Їм розпорошеним по всьому місту усій київській театральній громаді необхідно допомогти протоптати глядацькі стежки-доріжки.

         Для цього, на наш погляд, у добре знаних київських театрах важливо продемонструвати їх мистецтво, долучитися до створення інформаційного приводу, врешті зацікавити своїх постійних прихильників мистецтвом молодих.

         Розуміння того, що багата мистецька пропозиція збільшує глядацьке коло і врешті позначається на покращення відвідуваності усіх театрів, здається достатньо укорінилося у свідомості керівників та лідерів київських театрів.

         Нагальною проблемою новоутворених театрів є приміщення, площадки, простір для роботи. Київське НСТДУ отримало повне розуміння в комісії по культурі Київської міської ради з приводу певних кроків у вирішенні цієї проблеми.

На перешкоді розв’язання проблем нових театрів стоїть відсутність бажання до консолідації, до оформлення радісного явища рясного народження театрів в сучасний солідарний театральний рух. Необхідно, як перший крок, хай не паспортизувати, а хоч би звести у єдиній афіші мистецьку активність молодих театралів.

В проекті «Заявка на успіх» на сцені КАМТМ «Сузір’я» представляли себе:

  • Театр «МіжІІІколон» з виставою «Лифт вверх» за п’єсою Олексія Слаповського;

  • «Творча Котельня» з виставою Брігітте Швайгер «Случай в дамской комнате»;

  • 11 квітня чекаємо від молодого колективу "Гайдамаки ХХІ ст" виставу Л. Українки «На полі крові».

Ми відкриті для всіх професійних театрів малих форм і готові до всіляких форм співпраці задля збагачення театрального життя нашого міста.

 

Керівник проекту                                                       Кужельний О.П.

 

Координатор проекту                                       Смолянінова К.О.

Фотогалерея
Відеогалерея
Преса